Balonlu Naylon

Üzerinde küçük ve büyük çapta balonlardan oluşan genellikle iki veya üç katmanlı yapıda üretilen balonlu naylon günümüzün en ideal ve ekonomik ambalaj malzemesidir. Balonlu naylon, etrafına sarıldığı ürünler için hava yastığı görevi görerek ürünlerin ve eşyaların her türlü hava koşullarından, titreşimden, sürtünmeden ve hasardan korunmasını sağlar. Balonlu Naylonun Kullanıldığı Endüstriler ve Alanlar -Mobilya ve Mobilya Malzemeleri -Cam ve Seramikten Yapılmış Ev Gereçleri -Otomotiv Sektörü -Elektronik Ev Aletleri -Metal Sanayi (Radyatör-Jant-Aluminyum Profil) -Yapı ve İnşaat İşleri -Seramik Ürünleri -Makine ve Makine Parçaları -Gıda, İlaç ve Laboratuvar Ürünleri Balonlu naylon kullanım alanlarına göre baloncuk çapı olarak değişiklik göstermesinin yanında ambalajlanacak ürünün niteliğine göre de değişiklik gösterir. Ambalajı yapılacak ürünün hassasiyetine ve yapısına göre (laminasyonlu) olarak üretilen balonlu naylon çeşitleri şöyledir. 1-Kraft kağıt lamineli balonlu naylon l 2-Sülfit kağıt lamineli balonlu naylon l 3-Metalize film lamineli balonlu naylon l 4-Polietilen Levha (şilte) lamineli balonlu naylon l 5-Baskılı ya da renkli balonlu naylon l 6-Şilteli ve sülfit kağıtlı lamineli balonlu naylon l 7-Tela ile lamine edilmiş balonlu naylon olmak üzere 7 çeşit lamineli balonlu naylon vardır.

Küçük Balonlu Naylon

Ürünlerimiz İki adet film tabakasının arasına küçük çapta balonlu bir ara kat oluşturarak toplamda üç adet tabakadan oluşan bir ambalaj malzemesidir. Mukavemeti ve dayanıklılığı yüksek bir üründür.

Büyük Balonlu Naylon

Ürünlerimiz İki adet film tabakasının arasına büyük çapta balonlu bir ara kat oluşturarak toplamda üç adet tabakadan oluşan bir ambalaj malzemesidir. Hava yastığı ve tamponlama özelliği sayesinde yüzeyi hassas ve kırılgan ürünlerinizi güvenli bir şekilde korur.

Sülfit ve Kraft Kağıtlı (Lamineli) Balonlu Naylon

Bazı ürünlerin korunması daha fazla hassasiyet gerektirir. Bu yüzden sadece hava tamponlu yüzeyler yetmez ve daha farklı yüzeye sahip fakat aynı işlevi görmesini istediğiniz ürünlere ihtiyacınız olabilir. Bunun için balonlu naylonu istediğiniz laminasyon şekliyle kullanım için tedarik etmeniz mümkün, ürünlerinizin ambalajının daha etkin koruma sağlaması için hassas ürünler ile ürünlerinize özel çözümlerimiz mevcuttur. Balonlu naylon ambalaja mukavemet kazandırmak, ambalajda yumuşak ve hassas yüzeyler elde etmek ve ambalajın koruyuculuğunu artırmak için sülfit kağıtlı (lamineli) balonlu naylon ihtiyaçlarınız için geliştirilmiştir.

Metalize Lamineli (Alüminyum Folyolu) Balonlu Naylon

Bazı ürünlerin korunması daha fazla hassasiyet gerektirir. Bu yüzden sadece hava tamponlu yüzeyler yetmez ve daha farklı yüzeye sahip fakat aynı işlevi görmesini istediğiniz ürünlere ihtiyacınız olabilir. Bunun için balonlu naylonu istediğiniz laminasyon şekliyle kullanım için tedarik etmeniz mümkün, ürünlerinizin ambalajının daha etkin koruma sağlaması için hassas ürünler ile ürünlerinize özel çözümlerimiz mevcuttur. Balonlu naylon ambalaja mukavemet kazandırmak, ambalajda yumuşak ve hassas yüzeyler elde etmek ve ısı yalıtımı sağlamak için metalize lamineli (alüminyum folyolu) balonlu naylon ihtiyaçlarınız için geliştirilmiştir.

Polietilen Levhalı (Şilteli) Balonlu Naylon

Bazı ürünlerin korunması daha fazla hassasiyet gerektirir. Bu yüzden sadece hava tamponlu yüzeyler yetmez ve daha farklı yüzeye sahip fakat aynı işlevi görmesini istediğiniz ürünlere ihtiyacınız olabilir. Bunun için balonlu naylonu istediğiniz laminasyon şekliyle kullanım için tedarik etmeniz mümkün, ürünlerinizin ambalajının daha etkin koruma sağlaması için hassas ürünler ile ürünlerinize özel çözümlerimiz mevcuttur. Balonlu naylon ambalaja mukavemet kazandırmak, ambalajda yumuşak ve hassas yüzeyler elde etmek boyalı zeminlere zarar vermemek ve ambalajın koruyuculuğunu artırmak için Polietilen levhalı (Şilteli) balonlu naylon ihtiyaçlarınız için geliştirilmiştir.

Tela İle Lamine Edilmiş Balonlu Naylon

Ambalaj malzemesi olarak yüzeyi hassas olan ve boyandıktan sonra hemen sevk olacak olan ürünlerin ambalajında, bilhassa boya ve kaplama yüzeylerden oluşan ürünlerin ilk sarımında kullanılır. Balonlu naylon ile lamine edilmiş tela ihtiyaç duyduğunuz en ideal ambalaj malzemeleri arasında yer almaktadır.

Baskılı ve Renkli Balonlu Naylon

Farklı pazarlara ürün sunmak, ambalajınızın marka değeri oluşturması ve müşteride marka algısı oluşturmak gibi stratejilere bağlı olarak ürünlerinizin ambalajlarıda renkli yada marka logosu baskılı olarak temin edilebilmektedir. Balonlu naylon ambalaja mukavemet kazandırmak, ambalajda yumuşak ve hassas yüzeyler elde etmek, farklı renkteki ürünleri kamufle edebilmek ayrıca daha albenili ürün paketlemesi için renkli balonlu naylona ihtiyaç duyulmaktadır. İmaj, farkındalık ve reklam için sülfit kağıt üzerine baskılı balonlu naylon gibi özel ihtiyaçlarınızı istediğiniz ölçüler ve kalitede sizlere sunmaktayız.