Kraft ve Karton Köşe Koruyucu

Palet dayanıklılığını arttırır; yükleme, nakliye ve stok sırasında ambalajlanmış ürünlerin ezilerek ve dağılarak zarar görmesini engeller. Dikey köşeleri, yatay köşeleri ve üst köşeleri korur. Dikey taşıma direncini arttırır. Nakliye ve stok esnasında, 2 yada 3 paleti üst üste koyma imkanı vererek, yerden tasarruf sağlar. Oluklu mukavva kutu dikey direncini arttırarak; kutuların dağılmasını, ürünlerin zarar görmesini engeller. Çemberleme sırasında ürünlerin ve ürün ambalajlarının zarar görmesini engeller.

Plastik Köşe Koruyucu

Plastik Köşebent (Köşe koruyucusu), ürünlerinizin ambalanjlaması ve taşınması sırasında zarar görmemesi, ürün kolisinin çevresine sarılan çember şeridin koliye zarar vermemesi için kullanılan bir üründür. Plastik palet köşe koruyucusu, koli köşe koruyucusu, plastik köşebent, plastik palet koli köşebendi, çember köşesi gibi isimlerle de anılan ürünümüz, depolama ve nakliyede meydana gelebilecek hasarları en aza indirerek malzemelerinizi korur. Köşe koruyucuları (köşebentler) istediğiniz ebatta, kalitede ve hesaplı şekilde kullanımınıza sunulmaktadır. Size özel çözümler ve plastik köşebent / köşe koruyucu fiyatları ile ilgili bize ulaşınız.

Polietilen Köşe Koruyucu

Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruma ürünü olarak kullanılır. Esnekliği sebebiyle köşe korumada en ideal ambalajlama malzemesidir. % 100 geri dönüşümlü olduğundan çevre dostu bir üründür. Yapısında ozon tabakasını inceltici gazlar CFC ve HCFC içermez. ROHS direktifinde 2002/95/EC kullanımı yasak olan beş maddeyi içermez. Kurşun, Katmium, Civa, Kromyum(VI) ve PBB/PBDE gibi ağır metaller kullanılmaz. Optimum yoğunlukta üretilmektedir. ( 25-40 kg/m³ ) Kapalı hücre yapısı sayesinde su, nem, toz, yağ gibi etkenleri üzerinde barındırmaz. Kimyasallara karşı dirençlidir. Hijyeniktir. Bakteri üremesine izin vermez. Sıcaklık dayanımı – 40 ºC + 100 ºC ‘ dir. Kapalı hücre yapısı ve esnekliği sayesinde mekanik darbeleri engeller.